International Festival
of Independent Cinema

26.04 – 05.05.2024, Kraków

OFF z Mastercard

-20% z kartą Mastercard

Special Screening

Mastercard OFF SPOTS

YSL „The Director’s cut”: P. Almodóvar, D. Cronenberg, A. Ferrara, J. Jarmusch

Dom mody YSL w swoją najnowszą męską kolekcję na wiosnę/lato 2023 zaangażował uznanych reżyserów filmowych – Pedro Almodóvara, Davida Cronenberga, Abla Ferrarę i Jima Jarmuscha. Kampanię „Director’s Cut”, nakręcił znany fotograf – David Sims.

Dyrektor kreatywny domu mody Saint Laurent, Anthony Vaccarello, w przeszłości zaprosił już do współpracy m.in. Al Pacino, Keanu Reeves’a czy Ramiego Maleka. Teraz przyszła pora na jedne z najgorętszych reżyserskich nazwisk. Eleganckie płaszcze, ciemne okulary, ogromne futra i czarno-białe zdjęcia to elementy charakterystyczne tej kampanii. Efekty sesji można zobaczyć na Instagramie YSL.

Poza projektem dla domu mody, panowie nie próżnują. David Cronenberg jak zwykle zresztą podzielił publiczność swoimi najnowszymi „Zbrodniami przyszłości” z Viggo Mortensenem, Léa Seydoux i Kristen Stewart. Można go kochać lub nienawidzić, ale ciężko przejść obojętnie. Pedro Almodóvar ostatnio nakarmił nas filmem „Matki równoległe” z Penélope Cruz i Mileną Smit, a jego nadchodzący „Strange Way of Life” to krótkometrażowy western, w którym wystąpią Ethan Hawke i Pedro Pascal. Zaś Abel Ferrara na ostatnim festiwalu w Wenecji miał premierę swojego najnowszego filmu „Padre Pio” z Shią LaBeouf w roli głównej.

 

Kinga Majchrzak

źródło: www.instagram.com/ysl/

Zezwól na powiadomienia OK Nie, dziękuję