International Festival
of Independent Cinema

26.04 – 05.05.2024, Kraków

OFF z Mastercard

-20% z kartą Mastercard

Special Screening

Mastercard OFF SPOTS

NICOLAS CAGE Z TWOICH SNÓW

W sieci pojawił się zwiastun „Dream Scenario” z Nicolasem Cagem wkraczającym w sny w surrealistycznej komedii od A24. 

Nicolas Cage występuje w roli Paula Matthewsa, którego życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy miliony nieznajomych nagle zaczynają go widzieć w swoich snach. Ale kiedy jego nocne występy przybierają koszmarny obrót, Paul jest zmuszony poradzić sobie ze swoją nowo odkrytą sławą. 

Film zdobył uznanie na Festiwalu Filmowym w Toronto jako jeden z najgłośniejszych tytułów sezonu jesiennego. Wśród producentów, między innymi Ari Aster, Lars Knudsen i Tyler Campellone. Jest to anglojęzyczny debiut norweskiego scenarzysty i reżysera Kristoffera Borgliego („Sick of Myself”). W filmie występują także Julianne Nicholson, Michael Cera, Tim Meadows, Dylan Gelula, Dylan Baker i Kate Berlant. 

Wydaje się, że Nicolas Cage wrócił na prawidłowe tory swojej ścieżki aktorskiej, po doskonałym „Nieznośnym ciężarze wielkiego talentu”, gdzie zagrał… Nicolasa Cage’a, podejmuje kolejną interesującą rolę. Miejmy nadzieję, że zdobywca Oscara będzie ponownie obsadzany w wymagających scenariuszach zamiast masowego robienia masowych filmów.

„Dream Scenario” w kinach już od 10 listopada!

Kinga Majchrzak

Źródło: Deadline.com

Zezwól na powiadomienia OK Nie, dziękuję