International Festival
of Independent Cinema

28.04 – 7.05.2023, Kraków

kontakt

działy

Dyrektorzy i producentka

PROGRAM I OBIEG KOPII

MARKETING

KOMUNIKACJA

wnioski polskie i zagraniczne

sprzedaż

administracja

wolontariat

produkcja

dział gości

pro indudstry

miasteczko filmowe

kina

fundacja off camera

ul. Karmelicka 55/7
31-128 Kraków

KRS: 0000428063
NIP: 677-237-04-09
REGON: 122633050

dyrektorzy i producentka
Szymon Miszczak
Dyrektor Festiwalu
Magdalena Sroka
Dyrektorka Kreatywna
Grzegorz Stępniak
Dyrektor Artystyczny
Anna Kenig
Producentka Festiwalu
program i obieg kopii
Kuba Armata
Programer
Piotr Simon
Manager (program + obieg kopii)
Martyna Szmytkowska
Goście Specjalni
marketing
Karolina Kurkowska
Starsza managerka
komunikacja
Michał Zalewski
Rzecznik prasowy/manager
Ela Pociej
Manager ds. promocji
wnioski polskie i zagraniczne
Marta Tomczyk
Starsza managerka
sprzedaż
Beata Materna
Manager
Filip Szela
Koordynator
administracja
Anna Jacykiewicz
Manager zespołu Księgowość i administracja
Sara Sągolewska
Koordynatorka biura
wolontariat
Gosia Horwat
Manager
produkcja
Anna Knap
Manager
dział gości
Sara Sągolewska
Koordynatorka
Pro Industry
Kamil Janik
Manager
Telewizja festiwalowa/foto
Witold Marciński
Producent
Magdalena Nemś
Producent Wykonawczy
miasteczko filmowe
Magda Zawada
Koordynator
kina
Wojtek Drąg
Manager kin

Działy

dyrektorzy

Szymon Miszczak
Dyrektor festiwalu

s.miszczak@offcamera.pl

Magdalena Sroka
Dyrektorka kreatywna

m.sroka@offcamera.pl

Grzegorz Stępniak
Dyrektor artystyczny

g.stepniak@offcamera.pl

producentka

Anna Kenig
Producentka

a.kenig@offcamera.pl

PROGRAM I OBIEG KOPII

Kuba Armata
PROGRAMER

j.armata@offcamera.pl

Piotr Simon
MANAGER (PROGRAM + OBIEG KOPII)

p.simon@offcamera.pl

Magdalena Szmytkowska
GOŚCIE SPECJALNI

m.szmytkowska@offcamera.pl

MARKETING

Karolina Kurkowska
STARSZA MANAGER

k.kurkowska@offcamera.pl

KOMUNIKACJA

Michał Zalewski
RZECZNIK PRASOWY / MANAGER

m.zalewski@offcamera.pl

Ela Pociej
MANAGER PROMOCJA/REDAKCJA/WWW

e.pociej@offcamera.pl

wnioski polskie i zagraniczne

Marta Tomczyk
STARSZA MANAGERKA – WNIOSKI POLSKIE I ZAGRANICZNE

m.tomczyk@offcamera.pl

sprzedaż

Beata Materna
MANAGER – DZIAŁ SPRZEDAŻY

b.materna@offcamera.pl

Filip Szela
KOORDYNATOR – DZIAŁ SPRZEDAŻY

f.szela@offcamera.pl

administracja

Ania Jacykiewicz
MANAGER ZESPOŁU KSIĘGOWOŚĆ I ADMINISTRACJA

a.jacykiewicz@offcamera.pl

Sara Sągolewska
KOORDYNATORKA BIURA

s.sagolewska@offcamera.pl

dział gości

Sara Sągolewska
KOORDYNATORKA 

s.sagolewska@offcamera.pl

wolontariat

Gosia Horwat
MANAGER

m.horwat@offcamera.pl

produkcja

Anna Knap
MANAGER

a.knap@offcamera.pl

dział gości

Sara Sągolewska
KOORDYNATORKA

s.sagolewska@offcamera.pl

pro industry

Kamil Janik
MANAGER

k.janik@offcamera.pl

telewizja festiwalowa/foto

Witold Marciński
PRODUCENT

w.marcinski@offcamera.pl

Magdalena Nemś
PRODUCENT WYKONAWCZY

m.nems@offcamera.pl

miasteczko filmowe

Magda Zawada
KOORDYNATOR

m.zawada@offcamera.pl

kina

Wojtek Drąg
MANAGER KIN

w.drag@offcamera.pl