International Festival
of Independent Cinema

26.04 – 05.05.2024, Kraków

OFF z Mastercard

-20% z kartą Mastercard

Special Screening

Mastercard OFF SPOTS

Kasia Sawczuk u boku Moniki Bellucci

Ruszyły zdjęcia do nowego projektu Marca Fitoussiego, reżysera serialu „Call My Agent!”, w obsadzie m.in. Monica Bellucci, Alex Lutz i… Kasia Sawczuk! 

Kasia Sawczuk to polska piosenkarka i aktorka telewizyjna, teatralna oraz filmowa. Jej kariera zaczęła się od udziału w programach typu talent show, ale nabrała tempa dopiero od udziału w serialu „Czas honoru. Powstanie”. Wielu widzów kojarzy ją także z „Belfra”, czy z filmów takich jak: „Jak zostać gwiazdą”, „Dziewczyny z Dubaju”, „Heaven in Hell”, czy „Fuks 2”. Obecnie pracuje także nad debiutancką płytą, a jej kompozycje można znaleźć pod pseudonimem Effy.

Najnowszy projekt, w którym weźmie udział, a o którym poinformowała w swoich mediach społecznościowych to serial pod tytułem „Ça, c’est Paris!”. Oprócz Marca Fitoussiego jest współtworzony przez Edgarda F. Grima i Jerome’a Bruno. Produkcja to kabaret, w którym będzie dużo muzyki stworzonej przez Bertranda Burgalata i układów tanecznych w choreografii Kamela Ouali, Zagrają w nim Alex Lutz, Charlotte de Turckheim, Nicolas Maury, Monica Bellucci, Bernard Le Coq, Salome Dewaels, Darren Musselet, Anne Marivin i inni.

 

 

Kinga Majchrzak

Źródło: instagram.com/marc_fitoussi

fot. materiały promocyjne „Jak zostać gwiazdą”

 

 

Zezwól na powiadomienia OK Nie, dziękuję