International Festival
of Independent Cinema

Kraków

Jenna Ortega i The Weeknd w nowym filmie

Jenna Ortega i The Weeknd zagrają w nowym filmie Treya Edwarda Shultsa, reżysera takich filmów jak Krisha, To przychodzi po zmroku oraz Fale.

Jenna Ortega, dzięki roli w serialu Netflixa Wednesday, stała się jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Z kolei The Weeknd nagrał ostatnio promujący drugą część Avatara utwór. Został również pierwszym artystą, który przekroczył 100 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify. Dodatkowo, w czerwcu odbędzie się premiera serialu The Idol, który artysta napisał i wyprodukował wraz z Samem Levinsonem, autorem popularnej Euforii. W serialu zobaczymy Lily-Rose Depp, Troye Sivana, Rachel Sennott, Suzanne Son oraz Jennie z zespołu k-popowego Blackpink.

The Weeknd nie tylko zagra w nowym filmie Treya Edwarda Shultsa, jest również współautorem scenariusza oraz producentem filmu. To będzie jego pierwsza rola. Na ten moment o filmie niewiele więcej wiadomo. Chociaż temat filmu oraz gatunek pozostają tajemnicą, wiemy już, że muzykę do filmu stworzy The Weeknd wraz z Danielem Lopatinem, który wcześniej pracował przy takich filmach jak Good Time oraz Nieoszlifowane diamenty.

Julia Smoleń

fot. materiały promocyjne „Wednesday” 

Skip to content