International Festival
of Independent Cinema

26.04 – 05.05.2024, Kraków

OFF z Mastercard

-20% z kartą Mastercard

Special Screening

Mastercard OFF SPOTS

Filmowy prezentownik

Najlepsze prezenty to te spersonalizowane, które pokazują bliskiej nam osobie jak jest dla nas ważna, ale jednocześnie jak zauważamy jej pasje i to, jak dobrze ją znamy. Jeśli bliska Wam osoba jest prawdziwym znawcą kina, widziała dosłownie każdy film, którego tytuł przyjdzie Wam do głowy, a Wy dalej nie wiecie co jej kupić to zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ułatwić to zadanie – z okazji Mikołajek, ale też nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia śpieszymy Wam z pomocą przy wyborze prezentu idealnego dla każdego kinomana. Rozgośćcie się wygodnie, oto nasze propozycje:

ŚWIĄTECZNY SWETER W STYLU MARKA DARCY’EGO

Może wydawać się to banalne, ale każdy, kto choć raz widział „Dziennik Bridget Jones” podzieli miłość do kiczowatego swetra z reniferem jaki Mark Darcy dostał od swojej matki na święta. Taki prezent stanowczo podkreśli ciepłe uczucia, a przy okazji to bardzo przydatny prezent, bo umówmy się – ciepłych swetrów w zimie nigdy za wiele.

PLAKAT ULUBIONEGO FILMU 

Każdy kinoman z pewnością doceni sztukę plakatu, a w szczególności tego, który nawiązuje do jego/jej ulubionego filmu. W Internecie dostępne są zarówno te kinowe, jak i wersje luźno interpretujące oryginały. Wybór jest ogromny, więc z pewnością znajdziecie wśród nich coś dla bliskiej Wam osoby.

BIOGRAFIA ULUBIONEGO REŻYSERA/REŻYSERKI LUB AKTORA/AKTORKI

Książkowa biografia to idealna propozycja dla tych, którzy obejrzeli wszystkie filmy danego artysty. To możliwość zajrzenia w umysły tych, których się ceni i poznania kilku sekretów zza kulis produkcji lub z prywatnego życia. Jeśli jest w Waszym otoczeniu ktoś, kto zrobiłby wszystko by poznać o czym śni jego/jej ulubiony aktor/ka, albo co miał/a na myśli dany reżyser, gdy kręcił swój najbardziej znany film – to wystarczy tylko, że sięgnięcie na odpowiednią półkę w księgarni, a na pewno sprawicie uśmiech, który będzie trwał długo po Świętach.

GRA PLANSZOWA 

To pomysł na prezent dużo bardziej wyrafinowany i oprócz pamięci sugerujący także częste spotkania w Nowym Roku. Monopoly z motywem ulubionego filmu/serialu, Jumanji, a może gratka dla fanów „Stranger Things”, czyli Dungeons & Dragons? Możliwości są nieprzebrane i ogranicza Was w zasadzie tylko ilość graczy. Do gry należy dodać tylko obietnicę, że wynik rozgrywek nie zaważy na Waszej znajomości, bo kto raz sięgnął po planszową wersję „Gry o tron”, ten wie, co mamy na myśli!

LAST BUT THE BEST – KARNET NA MASTERCARD OFF CAMERA 2024 

Idealny prezent nie istnie… Oczywiście, że istnieje i jest nim karnet na kolejną edycję Mastercard OFF CAMERA! Jeżeli chcecie podarować ulubionej osobie prezent, który wyrazi więcej niż tysiąc słów, na przykład spędź ze mną majówkę w Krakowie! Albo: czy obejrzysz ze mną niezależne kino?, to gwarantujemy 100% satysfakcję! Nie ma nic piękniejszego niż dzielenie się emocjami, a takich w naszych festiwalowych kinach nie zabraknie. Już od 6-go grudnia możecie kupić karnety na Mastercard OFF CAMERA 2024 i sprawić, by Święta trwały aż do maja.

Kinga Majchrzak 

fot. materiały promocyjne „Last Christmas”

 

 

 

Zezwól na powiadomienia OK Nie, dziękuję