International Festival
of Independent Cinema

Kraków

FAQ

Karnety

Gdzie i kiedy mogę odebrać zakupiony karnet?

Karnet odbierzesz w Centrum Festiwalowym w Pałacu Potockich (Rynek Gł. 20), podczas Festiwalu w dniach 26.04 – 4.05.2024r. w godz. 11.00-18.00.

Jak mogę rezerwować miejsca na seanse na stronie www.offcamera.pl, posługując się karnetem?

Podczas Festiwalu do zarezerwowania miejsc na seanse będzie służyło Ci założone wcześniej konto na adres e-mail podany podczas zakupu karnetu. Po zalogowaniu się do strony www.offcamera.pl, wybierz w zakładce Harmonogram interesujące cię tytuły. Następnie rezerwacje będą automatycznie zapisywane na Twojej fizycznej akredytacji, którą pokażesz za każdym razem przed wejściem do sali kinowej.

Kiedy i gdzie, korzystając z karnetu, mogę dokonać rezerwacji miejsca na seanse w kinach?

Rezerwacji można dokonać wyłącznie w przededniu i w dniu seansu za pomocą: strony www.offcamera.pl (w zakładce Harmonogram), osobiście w Centrum Festiwalowym lub w kasach kin.

Co jeśli nie ma możliwości zarezerwowania miejsca w Harmonogramie na wybrany przeze mnie seans?

Na każdy seans przeznaczona jest określona pula miejsc. Jeśli limit został wyczerpany, pamiętaj, że 15 minut przed seansem w Harmonogramie na stronie mogą jeszcze pojawić się miejsca na seanse, które wróciły do puli w związku z anulowaniem rezerwacji przez innych widzów. Warto zaglądać do Harmonogramu tuż przed seansami.

Czy z karnetem mogę zarezerwować miejsce na Galę?

Karnet nie upoważnia do wejścia na Galę Otwarcia i Zamknięcia, na które obowiązują specjalne zaproszenia. Wyłącznie Karnet Pass Open upoważnia do otrzymania zaproszenia tylko na Galę Zamknięcia w formie PDF.

W jaki sposób otrzymam zaproszenie na Galę Zamknięcia Festiwalu posiadając karnet PASS OPEN?

Zaproszenia zostaną wysłane drogą elektroniczną przed rozpoczęciem Festiwalu (po terminie 15 kwietnia 2024 roku) na adres e-mail podany podczas zakupu karnetu.

Czy z karnetu mogą korzystać inne osoby?

Nie. Karnety są dokumentami imiennymi: zawierają imię i nazwisko oraz zdjęcie, które umożliwia identyfikację osoby uprawnionej do korzystania z danego karnetu.

Vouchery

W jakich terminach będzie dostępna możliwość zakupu voucherów?

Vouchery sprzedawane będą wyłącznie w dniach 6-20.12.2023 roku.

Posiadam Voucher na karnet i chcę go zrealizować?

Realizacja Vouchera jest możliwa w czasie trwania Festiwalu w Centrum Festiwalowym (Rynek Gł. 20) w godzinach 11.00-18.00.

Bilety

Kiedy będą dostępne pojedyncze bilety na poszczególne seanse?

Bilety na wszystkie seanse przeznaczone do sprzedaży, będzie można zakupić w chwili publikacji pełnego Harmonogramu na stronie www.offcamera.pl w kwietniu 2024 r.

Skip to content