FAQ

Karnety

Gdzie i kiedy mogę odebrać zakupiony karnet?

Karnet odbierzesz w Centrum Festiwalowym w Pałacu Potockich (Rynek Gł. 20), podczas Festiwalu w dniach 28.04 – 7.05.2023r. w godz. 11.00 – 19.00.

Jak mogę rezerwować miejsca na seanse na stronie www.offcamera.pl, posługując się karnetem?

Podczas festiwalu do zarezerwowania miejsc na seanse będzie służył Ci login, czyli adres e-mail, który podałeś/podałaś podczas zakupu karnetu. Wystarczy, że zalogujesz się na stronie www.offcamera.pl używając ikonki w prawym górnym rogu i swojego loginu (adres e-mail). Po wyborze tytułu w Harmonogramie rezerwacje będą automatycznie zapisywane na fizycznym karnecie.

Kiedy i gdzie, korzystając z karnetu, mogę dokonać rezerwacji miejsca na seanse w kinach?

Rezerwacji można dokonać wyłącznie w przededniu i w dniu seansu za pomocą: strony www.offcamera.pl (w zakładce Harmonogram), osobiście w Centrum Festiwalowym lub w kasach kin.

Co jeśli nie ma możliwości zarezerwowania miejsca w Harmonogramie na wybrany przeze mnie seans?

Na każdy seans przeznaczona jest określona pula miejsc. Jeśli limit został wyczerpany, pamiętaj, że 15 minut przed seansem w Harmonogramie na stronie mogą jeszcze pojawić się miejsca na seanse, które wróciły do puli w związku z anulowaniem rezerwacji przez innych widzów. Warto zaglądać do Harmonogramu tuż przed seansami.

Czy z karnetem mogę zarezerwować miejsce na Galę?

Karnet nie upoważnia do wejścia na Galę Otwarcia i Zamknięcia, na które obowiązują specjalne zaproszenia.

Czy z karnetu mogą korzystać inne osoby?

Nie. Karnety są dokumentami imiennymi: zawierają imię i nazwisko oraz zdjęcie, które umożliwia identyfikację osoby uprawnionej do korzystania z danego karnetu.

Co jeśli zgubiłem/zgubiłam karnet?

Jeśli zgubiłeś/zgubiłaś karnet, jak najszybciej zgłoś nam ten fakt. Skontaktuj się z nami poprzez adres: bilety.karnety@offcamera.pl lub podejdź do Centrum Festiwalowego, abyśmy mogli zablokować Twój dotychczasowy karnet (blokada numeru karnetu) i wydać nowy z nowym numerem.

Do czego służy fizyczny karnet (identyfikator), który odbiorę w Centrum Festiwalowym?

Na karnecie będą zapisywać się automatycznie zarezerwowane wcześniej przez Ciebie miejsca na seanse filmowe. Przed wejściem do sali kina, obsługa zeskanuje kod kreskowy, znajdujący się na karnecie i zweryfikuje Twoją rezerwację

Vouchery

Posiadam Voucher na karnet i chcę go zrealizować?

Realizacja Vouchera jest możliwa za pośrednictwem strony internetowej www.offcamera.pl/bilety (szczegółowa instrukcja) lub w Centrum Festiwalowym w czasie trwania Festiwalu.

Po jakim czasie otrzymam zakupiony voucher?

W przypadku wyboru vouchera PDF zostanie on wysłany na podaną skrzynkę mailową w przeciągu 24h (warto sprawdzić skrzynkę „SPAM”). Voucher fizyczny zostanie wysłany w przeciągu 1-2 dni roboczych, natomiast czas realizacji dostarczenia, nie jest od nas zależny. Powinien dotrzeć do Ciebie w ciągu kilku dni.

Czy sprzedaż voucherów będzie na stałe w ofercie sprzedaży?

Na ten moment vouchery będą dostępne w sprzedaży wyłącznie w dniach 1.12-15.12.2022 roku.

Bilety

Kiedy będą dostępne pojedyncze bilety na poszczególne seanse?

Bilety na wszystkie seanse przeznaczone do sprzedaży, będzie można zakupić w chwili publikacji pełnego Harmonogramu na stronie www.offcamera.pl w kwietniu 2023 r.