International Festival
of Independent Cinema

Kraków

Dua Lipa i Henry Cavill w jednym zwiastunie

A mowa o filmie „Agrylle – Tajny szpieg” w reżyserii Matthewa Vaughna, któremu zawdzięczamy takie hity jak „Kick-Ass” czy trylogia „Kingsman”. Komedia akcji z gwiazdorską obsadą trafi do kin już na początku przyszłego roku!

Powieściopisarka z amnezją zaczyna odzyskiwać pamięć. Wkrótce poznaje prawdę o samej sobie i przekonuje się, że w przeszłości była zawodowym szpiegiem. Brzmi intrygująco? W sieci możemy już obejrzeć zwiastun nowego filmu Vaughna oraz zaskaująco uroczy plakat z kotem zapakowanym do kosmicznego plecaka-transportera. Co więcej, wiemy już, że w planach są trzy części serii.

„Agrylle – Tajny szpieg” powstaje wg powieści Elly Conway i na podstawie scenariusza Jasona Fuchsa. Obok słynnej wokalistki i filmowego Supermana w produkcji zobaczymy również takie gwiazdy jak: Sam Rockwell („Jojo Rabbit”, 2019), Samuel L. Jackson („Django”, 2012), Bryce Dallas Howard („Służące”, 2011), Bryan Cranston („Breaking Bad”, 2008-2013), Catherine O’Hara („Kevin sam w domu”, 1990), John Cena („Peacemaker”, 2022-), Adriana Debose („West Side Story”, 2021). Za produkcję odpowiadają wytwórnie Apple Studios i Marv Films.

Światowa premiera „Agrylle – Tajny szpieg” została zaplanowana na 31 stycznia 2024 roku. Do polskich kin produkcja ma trafić zaledwie dwa dni później – 2 lutego 2024.

Monika Żelazko

fot. materiały promocyjne „Kryptonim U.N.C.L.E”

 

Skip to content