Akredytacje

 

FORMULARZ AKREDYTACYJNY

 

Akredytacje mogą zostać udzielone jedynie aktywnym zawodowo przedstawicielom mediów. Wyróżniamy trzy rodzaje akredytacji: MEDIA, MEDIA PHOTO oraz MEDIA CREW. Warunkiem przyznania akredytacji jest wypełnienie FORMULARZA AKREDYTACYJNEGO. Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia o akredytację bez podania przyczyny.

Odbiór akredytacji jest możliwy tylko w Biurze Prasowym w Centrum Festiwalowym po okazaniu dokumentu tożsamości lub legitymacji dziennikarskiej. 

Żadna z akredytacji nie upoważnia do wstępu na Galę Otwarcia i Galę Zamknięcia oraz na pozostałe wydarzenia towarzyszące, na które obowiązują specjalne zaproszenia. Akredytacje MEDIA PHOTO upoważniają do wejścia do wydzielonych stref PHOTO. 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: p.madetko@offcamera.pl 

 

FORMULARZ AKREDYTACYJNY BĘDZIE AKTYWNY DO 12.04.2018! 

MEDIA

Zasady korzystania:

- akredytacja jest imienna i nie może być odstąpiona innej osobie.

- umożliwia wejście na wszystkie seanse filmowe w ramach Festiwalu, tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsca na stronie www.offcamera.pl po ogłoszeniu Programu Festiwalu (w przeddzień lub w dzień seansu) oraz w Biurze Prasowym (Centrum Festiwalowe) w czasie trwania Festiwalu (w przeddzień lub w dzień seansu). W kasach kin będzie można nabyć bilety tylko na seanse odbywające się w danym kinie (w przeddzień lub w dzień seansu). Nie ma możliwości rezerwacji miejsc na seanse odbywające się w tym samym czasie.

- upoważnia do wstępu na pokazy i konferencje prasowe, wykłady i spotkania z gośćmi festiwalu oraz uczestniczenia w wybranych wydarzeniach specjalnych i branżowych.

- umożliwia umawianie indywidualnych wywiadów z gośćmi festiwalu za pośrednictwem Biura Prasowego.

MEDIA PHOTO

Zasady korzystania: 

- akredytacja jest imienna i nie może być odstąpiona innej osobie.

- upoważnia do wykonywania zdjęć na terenie obiektów festiwalowych oraz wejścia do wydzielonych specjalnych stref PHOTO.

- upoważnia do wstępu na konferencje prasowe, wykłady i spotkania z gośćmi festiwalu oraz uczestniczenia w wybranych wydarzeniach specjalnych i branżowych.

- nie umożliwia wstępu na projekcje festiwalowe.

- akredytacja MEDIA PHOTO jest bezpłatna.

MEDIA CREW

Zasady korzystania: 

- istnieje możliwość zamówienia bezpłatnych akredytacji MEDIA CREW dla ekip telewizyjnych (dźwiękowców, operatorów, oświetleniowców).

- MEDIA CREW upoważnia do poruszania się na terenie obiektów festiwalowych i rejestrowania materiałów wideo.        

- MEDIA CREW nie umożliwia wstępu na projekcje festiwalowe.

- akredytacja MEDIA CREW jest bezpłatna.