SerialCon


SerialCon - porozmawiajmy o serialach podczas 9. edycji NETIA OFF CAMERA


Długo traktowane z przymrużeniem oka, dziś stają się trafnym komentarzem rzeczywistości. Seriale oglądają prawie wszyscy. Nic dziwnego, że z roku na rok są coraz ważniejsze podczas Festiwalu NETIA OFF CAMERA.

SerialCon to szereg interesujących prelekcji, dyskusji panelowych i wykładów przygotowanych przez fanów seriali, krytyków, dziennikarzy, naukowców, blogerów, podcasterów i youtuberów. Perspektywa fanowska łączy się z akademicką i branżową.

O pracy nad serialami opowiadają też ich twórcy, zarówno ci stojący przed kamerą – aktorzy – jak i ci sterujący serialowym światem zza kamery: scenarzyści, reżyserzy i producenci.

SerialCon to nie tylko dyskusje o najpopularniejszych i kultowych tytułach, to także rozmowy o:

  • różnych gatunkach i typach seriali oraz o ich ewolucji (np. procedurale, telewizyjne antologie, kreskówki),
  • o serialach z różnych czasów i kręgów kulturowych (np. seriale kostiumowe, seriale brytyjskie, rosyjskie, polskie, nostalgicznie wspominane seriale z dzieciństwa),
  • a także o różnych zjawiskach związanych z serialami (np. problem spoilerów, czy miłość do serialowych postaci).

SerialCon to trzecia edycja wydarzenia, które w 2014 i 2015 odbywało się w Krakowie pod nazwą Serialkon. Tegoroczna odsłona odbędzie się w ramach i pod opieką festiwalu NETIA OFF CAMERA.

Na wydarzenie zapraszamy  w weekend na przełomie kwietnia i maja: 30.04. - 01.05.2016 roku. SerialCon to wydarzenie nieodpłatne. Chcąc w nim uczestniczyć należy jednak zarezerwować wcześniej wejściówki on-line. 

MATERIAŁY DO POBRANIA

Regulamin dostępny tutaj
 

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

           

 

KONTAKT
 

Katarzyna Bajka
Programer 

k.bajka(at)serialcon.pl

Joanna Kucharska
Koordynator 

j.kucharska(at)serialcon.pl

Info

info(at)serialcon.pl

Media

media(at)serialcon.pl