PRO INDUSTRY


Zapraszamy do udziału w OFF CAMERA PRO INDUSTRY 2016 – cyklu wydarzeń adresowanych do branży filmowej. W tym roku naszymi partnerami są Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Film Commission Poland, Kancelaria Porwisz i Partnerzy, a także, po raz pierwszy, EAVE – międzynarodowa organizacja zrzeszająca producentów filmowych z całego świata.

Tegoroczne PRO INDUSTRY to okazja by poszerzyć swoją sieć kontaktów, dowiedzieć się więcej o wszystkich etapach produkcji filmowej, a także by spotkać się z najwybitniejszymi przedstawicielami światowej kinematografii. Podobnie jak w roku ubiegłym także i teraz zapraszamy Was na wykłady, spotkania typu round tables oraz brunche w czasie których nawiążecie nowe znajomości zawodowe.

Ważną częścią naszych spotkań branżowych jest ponownie sekcja ONE ON ONE, w której sześć wybranych polskich projektów fabularnych spotyka się z potencjalnymi koproducentami z całej Europy. Dodatkowo, wybrane scenariusze będą omawiane z konsultantami scenariuszowymi, których przyjazd możliwy jest dzięki naszemu partnerstwu z TorinoFilmLab.  

Szczególnej uwadze polecamy Wam spotkania z Katrielem Schorym, szefem Izraelskiego Instytutu Filmowego oraz wykład Michaela Comyna, który organizujemy we współpracy z EAVE. Naszymi gośćmi będą także specjaliści od marketingu i promocji filmowej: Mathias Noschis oraz Joanna Solecka, a także ekipa konkursowego filmu BABY BUMP (Magdalena Kamińska, Agata Szymańska, Kuba Czekaj). Kancelaria Porwisz i Partnerzy poprowadzi warsztaty prawne.

Do zobaczenia w Krakowie!

 

PARTNERZY STRATEGICZNI:

 

   
PARTNERZY:

    

PATRONI MEDIALNI: 

     
 

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej