Akredytacje

Akredytacje Industry Pass mogą zostać udzielone jedynie osobom aktywnie działającym w branży filmowej. Odbiór karnetów jest możliwy tylko w Centrum Festiwalowym (Rynek Główny 27) po okazaniu dokumentu tożsamości.

Zasady korzystania z Industry Pass:

- jest imienny i nie może być odstąpiony innej osobie

- upoważnia do wejścia na wszystkie seanse filmowe w ramach Festiwalu, tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsca na stronie www.offcamera.pl po ogłoszeniu Programu Festiwalu (w przeddzień lub w dzień seansu ale nie później niż 2 godziny przed jego rozpoczęciem) oraz w Centrum Festiwalowym w czasie trwania Festiwalu (w przeddzień lub w dzień seansu). W kasach kin będzie można nabyć bilety tylko na seanse odbywające się w danym kinie (w przeddzień lub w dzień seansu). Nie ma możliwości rezerwacji miejsc na seanse odbywające się w tym samym czasie.

 - upoważnia do wstępu na aktywności organizowane w ramach Akademii Off Camera (wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne) oraz wybrane wydarzenia specjalne

- umożliwia wejście do stref INDUSTRY oraz otrzymanie katalogu festiwalowego,

- nie upoważnia do wstępu na Galę Otwarcia, Zamknięcia i Pod Prąd oraz na Pokazy Specjalne, na które obowiązują zaproszenia.

Reklamacje zakupionych karnetów rozpatrywane są bezpośrednio w Dziale Industry pod adresem industry@offcamera.pl
Warunkiem otrzymania akredytacji jest uiszczenie opłaty akredytacyjnej według wskazań Organizatora.


Regulamin sprzedaży akredytacji