Wojtek Pałys

Wojtek Pałys jest producentem lub współproducentem filmów zarówno polskich jak i anglojęzycznych, takich jak na przykład komedie o istotnym box office w Polsce: "Randka w Ciemno", "Wojna Żeńsko-Męska".

Producent "The Garden of Eden" na podstawie ostatniej książki Ernesta Hemingwaya w reżyserii Johna Irvina. Był także zaangażowany w produkcję innych tytułów, takich jak, Three, the House, "Columbus Day", thriller z Valem Kilmerem, produkowany wraz z Kevinem Spacey, czy też koproducentem filmu Róża w reż Wojciecha Smarzowskiego.


Obecnie; koproducent "The Song of Names" w reżyserii Vadima Perelmana z rolami głównymi Anthonego Hopkinsa i Dustina Hoffmana , oraz produkuje wraz z Mariuszem Łukomskim Gmach, anglojęzyczny film na podstawie Pamiętnika znalezionego w wannie Stanisława Lema. Na stałe współpracuje z Monolith Films i Ealing Studio oraz Rolandem Joffe.

 

Jest honorowym wolontariuszem OFF PLUS CAMERA.

Facebook
Newsletter
Kontakt
OffCamera na Facebook'u
Chcesz być na bieżąco z nowościami
ze świata filmu?
ul. Karmelicka 55/7
31-128 Kraków

tel.:(0048) 12 421 5257
Fax:(048) 12 395 7242
Email:info@offcamera.pl

Napisz do nas
Copyright 2015 Off Camera   |   Created by HOQS

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę, lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.