20.04.2017
Muzyczna 10.NETIA OFF CAMERA
SMOLIK // KEV FOX razem z NATALIĄ PRZYBYSZ oraz BUSLAV - tak zapowiadają się koncerty, którymi NETIA OFF CAMERA będzie świętować swoje dziesiąte urodziny.
Muzyczna 10.NETIA OFF CAMERA
BUSLAV
źródło: Mateusz Nasternak

Multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów - tak mówi się i pisze o Buslavie. Wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie muzyczne przyczyniło się do powołania autorskiego projektu. Ma na swoim koncie dwie nominacje do FRYDERYKA w kategoriach popowy album roku i „Fonograficzny Debiut Roku". Organiczny charakter jego twórczości jest wynikiem świadomego i bardzo osobistego podejścia do muzyki. Wydany w październiku debiutancki album to odważna opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach ujętych w dźwięki. Publiczność NETIA OFF CAMERA przekona się o tym już podczas Gali Otwarcia 10.edycji Festiwalu.
Posłuchaj Buslava! Kliknij TUTAJ.

Andrzej Smolik, znakomity polski producent i Kev Fox - brytyjski songwritter to dwie indywidualności, które połączyła pasja i chęć przekraczania muzycznych granic. Ich album należy do najlepiej ocenianych w 2015 roku. Odebrali za niego FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel „Run” przez wielu uznawany jest za utwór roku. W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają nowej energii. Specjalnie dla NETIA OFF CAMERA muzycy przygotowali nową odsłonę projektu, zapraszając do współpracy Natalię Przybysz.
Chcesz przekonać się, jak muzycznie zabrzmi zamknięcie jubileuszowej edycji Festiwalu? Kliknij TUTAJ!

Do programu Festiwalu wraca uwielbiana OFF SCENA. Doskonale wiemy, że uzupełnienie wydarzenia filmowego koncertami to jak podłożenie ścieżki dźwiękowej pod obraz. Dlaczego podczas 7 offcamerowych wieczorów publiczność czeka gama niezwykłych spotkań. Jak prezentuje się tegoroczny line-up?

29.04 - Phoria | Sonia Stein

30.04 - Michelle Gurevich | Kubaterra

01.05 - Dillon | seeme

02.05 - John J Presley | Gypsyandtheacidqueen | Leski

03.05 - Prides | SEALS

04.05 - GOAN DOGS | Snowman | The Fruitcakes

05.05 - Cristobal and The Sea | Kortez

Więcej informacji o tegorocznej OFF SCENIE znajdziesz na stronie wydarzenia. Do zobaczenia podczas 10.NETIA OFF CAMERA od 28 kwietnia do 7 maja w Krakowie! Chcesz już teraz przygotować się naszego muzycznego koktajlu? Ciesz się z nami specjalną playlistą na Spotify!